Onderwijsteam per 2020-2021

Hier vindt u alle mensen die op de Bongerd werken:

Directie

Paul Kamphuis, directeur (dir.bongerd@konot.nl)
Jos van Lith, adjunct-directeur (dir.bongerd@konot.nl)

Interne begeleiding

Tamara Raanhuis (groepen 1-4) (t.raanhuis@konot.nl)
Lucia Winkeler (groepen 5-8) (l.winkeler@konot.nl)

ICT-coördinator/digi-coach

Marijke Egbers (m.egbers@konot.nl)
Christel Mollink (c.mollink@konot.nl)

Schoolopleider

Lucia Winkeler (l.winkeler@konot.nl)

Vakleerkracht gym

Cees Schurink (c.schurink@konot.nl)

Daltoncoördinator

Daniëlle Boink (d.boink@konot.nl)
Joyce Stamsnieder (j.stamsnieder@konot.nl)
Ellis Veltmann (e.veltmann@konot.nl)

Sportcoördinator

Cees Schurink (c.schurink@konot.nl)
Marijke Egbers (m.egbers@konot.nl)

Mediacoach

Suzan Ekkelboom (s.ekkelboom@konot.nl)
Melinda Nijland (m.nijland@konot.nl)

Leerkrachten locatie Paukenlaan (2020-2021)

Groep 1a    Ingrid Lemmink - José Evers
Groep 1b    Thea Aarninkhof - Renate Koop
Groep 1c    start medio februari; leerkrachten nog niet bekend    

Groep 2a    Edith Hoveling- Inge Lammertink
Groep 2b    Inge Vastert - Ans Oude Nijeweme    

Groep 3a    Nicole Schaepers - Angela Velers
Groep 3b    Twanneke Wolbert - Chantal Werger

Leerkrachten locatie Wieldraaierlaan (2020-2021)      

Groep 4a    Christel Mensink - Karolien Boerrigter
Groep 4b    Suzan Ekkelboom - Petra Morsink

Groep 5a    Marleen de Jong - Marjon de Kroon - Britt Hulsmeijers (LIO-student)
Groep 5b    Francis Soer - Ellen Vos

Groep 6a    Marjan Grunnekemeijer - Britt Bonke
Groep 6b    Ellen Snijders - Neelie Boersma  

Groep 7a    Joyce Stamsnieder - Chantal Bekkedam
Groep 7b    Francien Roelofs - Peter Laning

Groep 8a    Peter Rietman - Wout Potijk (LIO-student)
Groep 8b    Daniëlle Boink
Groep 8c    Melinda Nijland - Ellis Veltmann    

Onderwijsondersteunend personeel

Marion Asbreuk (Onderwijsassistent)
Arnold van Niekerk (Conciërge)
Robert Halink (Conciërge)

Teamfoto 2019-2020 (tijdens de coronaperiode is er geen actuele teamfoto gemaakt)