Onderwijsteam per 2021-2022

Hier vindt u alle mensen die op de Bongerd werken:

Directie

Paul Kamphuis, directeur (dir.bongerd@konot.nl)
Jos van Lith, adjunct-directeur (dir.bongerd@konot.nl)

Interne begeleiding

Tamara Raanhuis (groepen 1-4) (t.raanhuis@konot.nl)
Lucia Winkeler (groepen 5-8) (l.winkeler@konot.nl)

ICT-coördinator/digi-coach

Marijke Egbers (m.egbers@konot.nl)
Christel Mollink (c.mollink@konot.nl)

Schoolopleider

Lucia Winkeler (l.winkeler@konot.nl)

Vakleerkracht gym

Cees Schurink (c.schurink@konot.nl)

Daltoncoördinator

Twanneke Wolbert (t.wolbert@konot.nl)
Joyce Stamsnieder (j.stamsnieder@konot.nl)
Ellis Veltmann (e.veltmann@konot.nl)

Sportcoördinator

Cees Schurink (c.schurink@konot.nl)
Marijke Egbers (m.egbers@konot.nl)

Mediacoach

Suzan Ekkelboom (s.ekkelboom@konot.nl)
Melinda Nijland (m.nijland@konot.nl)

Leerkrachten locatie Paukenlaan (2021-2022)

Groep 1a    Thea Aarninkhof - Ingrid Lemmink
Groep 1b    Christel Mensink - Helen Kroeze    

Groep 2a    Karolien Boerrigter - Inge Lammertink
Groep 2b    Inge Vastert - Ans Oude Nijeweme    

Groep 3a    Twanneke Wolbert - Angela Velers
Groep 3b    Nicole Schaepers - Chantal Werger

Leerkrachten locatie Wieldraaierlaan (2021-2022)      

Groep 4a    Francis Soer - Ellen Vos
Groep 4b    Suzan Ekkelboom - Petra Morsink

Groep 5a    Marleen de Jong - Marjan Grunnekemeijer
Groep 5b    Joyce Stamsnieder - Chantal Bekkedam

Groep 6a    Ellen Snijders - Neelie Boersma
Groep 6b    Britt Bonke  

Groep 7a    Francien Roelofs - Dennis Benneker - Pleun Hesselink (LIO-student)
Groep 7b    Daniëlle Boink

Groep 8a    Peter Rietman 
Groep 8b    Melinda Nijland - Ellis Veltmann - Britt Steinmeijer (LIO-student)
    

Onderwijsondersteunend personeel

Marion Asbreuk (Onderwijsassistent)
Esther Annink (Onderwijsassistent)

Arnold van Niekerk (Conciërge)
 

Teamfoto 2019-2020 (tijdens de coronaperiode is er geen actuele teamfoto gemaakt)